Medarbetare

stockholms advokatbyrå

Linda Werngren

Biträdande jurist

Arbetar med

Familjerätt, brottmål, fordringsrätt, skadestånd, socialrätt, utlänningsrätt

Kontakt

Linda@stockholmsadvokat.se

stockholms advokatbyrå

Anders Malmsten 

Advokat och delägare

Arbetar med Brottmål

Kontakt

Mail:  Anders@stockholmsadvokat.se

Mobil: 070-717 54 96

stockholms advokatbyrå

Erik Nydert

Advokat

Arbetar med 

Brottmål, utlänningsrätt, familjerätt, fordringsrätt, skadestånd, socialrätt

Kontakt

Erik@stockholmsadvokat.se

maria

Maria Hedlund

Biträdande jurist

Arbetar med Familjerätt, Brottmål, socialrätt, Utlänningsrätt

Kontakt

Mail:  maria@stockholmsadvokat.se

Mobil: 076-555 94 03

stockholms advokatbyrå

Denis Celo

Advokat
Arbetar med

Brottmål, socialrätt, tvistemål, skadestånd och utlänningsrätt

Kontakt

Denis@stockholmsadvokat.se

stockholms advokatbyrå

Björn Törnell

Advokat och delägare

Arbetar med Brottmål

Kontakt

Mail:  Bjorn@stockholmsadvokat.se

Mobil: 070-850 28 54

 
niklas dahlbeck

Niklas Dahlbeck

Biträdande Jurist

 

Kontakt

niklas@stockholmsadvokat.se